KONST / Litografier / Färglitografi 12667560
nr 1266 7560
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 130/160, daterad -76. Motivet: 45x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:42:23
28/7 19:22:47
800 kr
29/7 19:36:32